ژل لوبریکانت چیست؟

خمیر بازی اسلایم یا خمیر جادویی در واقع نوعی بازی پلاستیکی یا به عبارت درستتر نوعی خمیر یا ژله است که آن را به علت سهولت شکل دادن به آن توسط کودکان خمیر جادویی نام نهاده اند که کودک از بازی با آن لذت میبرد و با آن میتواند هر شکلی را که بخواهد درست کند و با تبلیغهای بسیاری که برای این بازی میشود، بسیاری از والدین به خرید آن تمایل پیدا میکنند. وسیلهای خمیری شکل که به هر شکل و شمایلی که شما بخواهید در آمده و بعضا برای آرامش اعصاب استفاده میشود بگذریم از این نکته که در برخی موارد باعث اعصاب خوردی نیز میشود! این کار را هر روز انجام دهید. ۲- میتوانید تنها شامپو را داخل یک ظرف ریخته و کاملا به هم بزنید سپس آن را به مدت ۲ یا ۳ روز به صورت رو باز قرار دهید. سپس به مدت دو روز آن را در ظرف دربسته قرار دهید.

حال بهتر است کمی خمیر را ورز دهید تا حالت بهتری پیدا کند. وقتی که خمیر اسلایم کمی خود را گرفت و به دست نچسبید آن را از ظرف در آورید و به خوبی با دست ورز بدهید. برای اینکه بدانید چگونه باید از ژل مو ها استفاده کنید بهتر است که اول از همه موهایتان را بشویید و بعد از شستن با یک حوله آب اضافی موهایتان را بگیرید به طوری که کمی ازمو ها مرطوب یا نمدار بماند. ابتدا چسب را در ظرف بریزید، بعد نصف قاشق چای خوری پودر بوراکس و ۴/۳ فنجان آب را در ظرف دیگری ریخته و کاملا با هم مخلوط کنید. ۳- رنگ غذا خوری یا آبرنگ (هر رنگی که دوست دارید) را به مخلوط چسپ چوب و آب اضافه میکنیم (شما همچنین میتوانید مخلوط چسب را به طور مساوی به شیشه کوچکتری تقسیم و به هر یک رنگ مختلف خود را اضافه کنید). ژلاتین یک پلی پپتید با وزن مولکولی بالاست که از کلاژن ها بدست می آید و اهمیت خاصی درصنایع دارویی صنعتی پزشکی و به ویژه در صنایع غذایی در تهیه مارمالادها ژله ها و شیرینی جات و بستنی داشته و به اسانی در بدن جذب شده و حتی به هضم سایر مواد غذایی از طریق تشکیل امولسیون کمک می نماید بخشی ازژلاتین تولید شده در جهان از پوست و استخوان خوک تهیه می گردد که مصرف آن از لحاظ شرعی درکشورهای مسلمان اشکال دارد همچنین بیماری جنون گاوی تاکنون دامهای زیادی را دراروپا و کشورهای دیگر مبتلا کرده است و خطر انتقال آن به انسان توسط ژلاتین تولیدی از پوست و استخوان این دامها وجود دارد همچنین سالانه مقادیر قابل توجهی از ژلاتین برای مصارف مختلف وارد کشور می شود از این رو استفاده بهینه از ضایعات مرغ این باقیمانده کم ارزش درجهت تولید ژلاتین باعث کاهش واردات آن به کشور که عمدتا از پوست خوک و ضایعات دامی تهیه شده می گردد با توه به اینکه ضایعات مرغ هیچکدام از معایب فوق را نداشته و درضمن با توجه به فراوانی و قابل دسترس بودن درتمام طول سال استخراجژلاتین از ضایعات مرغی مورد بررسی قرارگرفته است دراین مقاله مروری برکارهای انجام شده برروی استخراج ژلاتین از ضایعات مرغ مورد بررسی قرارگرفته است.

تمامی اشکال سرمایه به درجات مختلف به یکدیگر تبدیلپذیرند. مقدار ۱ قاشق چای خوری بوراکس را داخل مخلوط بریزید و به خوبی هم بزنید. ۱- یک قاشق غذاخوری پودر بوراکس را با یک فنجان آب ولرم مخلوط میکنیم و همچنان بهم بزنید تا زمانی که پودر بوراکس به طور کامل در آب حل شود. ۱- میتوانید به جای شکر درون شامپو نمک بریزید و سپس آن را به خوبی هم بزنید. ابتدا شامپو را داخل ظرف بریزید و کاملا هم بزنید. سپس نصف قاشق چای خوری شکر را به آن اضافه کنید و هم بزنید وقتی که کاملا مخلوط شد باید دوباره نصف قاشق چای خوری شکر به آن اضافه کنید و خوب بهم بزنید. نسکافه و شکر با ا لیوان آب جوش مخلوط کرده هم میزنیم تا شکر کاملا حل شود.حالا ژلاتین را به آن افزوده مخلوط کرده در قالب میریزیم میگذاریم در یخچال تا کاملا بسته شود.بعد ازبسته شدن از یخچال خارج کرده کف قالب را سشوار گرفته فقط یک لحظه تا ژله از ظرف جدا شود ودر ظرفی که با آب سرد خیس کرده ایم برمیگردانیم.

افرادی که معتقدند نباید از شوینده ها برای این ناحیه استفاده کرد، می گویند با مصرف شوینده ها، نه تنها باکتری های غیر مفید، بلکه باکتری های مفید هم از بین می روند. ماهیان به خاطر داشتن اسیدهای چرب غیر اشباع و پروتئین با کیفیت بالا نسبت به فساد حساسیت زیادی دارند. ­1. با توجه به تعریف مشخص عیب و محدود بودن آن به موارد خاص، بر جراحیهای زیبایی عنوان «عیب» صادق نیست، هر چند که موارد غیر مذکور در روایات، همچون اعتیاد، ایدز و مشابه آنها را عیب بهشمار آوریم، جراحیهای زیبایی به دلیل افزایش زیبایی که ایجاد میکنند و یا عیب و نقصی را از بین میبرند و یا کاهش میدهند، عیب محسوب نمیشوند، از همین رو صرف جراحی و عمل زیبایی مجوز فسخ نکاخ نیست. طعم و رنگ اصلی ژلاتینها به دلیل افزودن مواد دیگر به آن است، که امروزه در طعمها و رنگهای گوناگونی استفاده میشود. ژلاتین هیچ رنگ و بویی از خود ندارد و در آب جوش، حلال میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید