ژل قرمز تنگ کننده مخصوص بانوان ایموشن

چنانچه رطوبت ژلاتین از 16% بیشتر شود، قارچ و کپک بر روی آن رشد خواهد نمود و مصرف آن خالی از خطر نیست. برخلاف بسیاری از فراورده های طبیعی که شاید در گذشته مصرف بالاتر و بهتری داشته است، امروزه به لطف آگاهی مردم و پیشرفت تکنولوژی برای برداشت ژل رویال از کندو و همچنین افزایش تعداد کلنی های زنبور عسل، استفاده از ژل رویال در اوج خود قرار دارد. مرفین یک ترکیب دارویی بسیار قوی است که برای دردهای شدید و حاد مورد استفاده قرار میگیرد. البته معمولا واکنش حساسیتی بسیار شدید نسبت به این دارو بسیار نادر است، ولی با مشاهده هرگونه کهیر یا بثورات جلدی، خارش یا تورم در نواحی صورت، زبان یا گلو، سرگیجه شدید و دشواری در تنفس حتما به درمانگاه مراجعه کنید چرا که ادامه این علائم می تواند جان شما را به خطر بیندازد. این نام اشاره مستقیم به کاربرد این ماده در کندو دارد؛ چراکه ژل رویال تنها غذای ملکه کندو زنبور عسل است و یکی از دلایل تفاوت های او با دیگر زنبورها نیز همین خوراکی دلچسبی است که میل می کند.

این ژل ها حاوی اندوتوکسین باکتریایی و پروتئین اندک بوده و به همین جهت برای افراد با پوست های حساس انتخابی ایده آل به شمار می آیند. فیلرهای لب حاوی کلاژن از طریق بالا بردن سطح کلاژن پوست عمل می کنند و بنابراین اثرات حجم دهندگی آن ها بلافاصله قابل رؤیت نخواهد بود. ژل بلافیل حاوی ترکیبات کلاژن برگرفته از گاو و نیز ترکیب پلی متیل متاکریلات (PMMA) است. ترکیب اصلی به کار رفته در آن، پلی ال لاکتیک اسید (poly-L-lactic acid) توسط بدن جذب شده و موجب تحریک ساخت کلاژن در پوست می گردد. اکثر این ژل ها حاوی ترکیبات هیالورونیک اسید بوده و با تقویت کلاژن سازی و جذب رطوبت به بافت لب ها، موجب طراوت و شادابی اجزای چهره شما می گردند. تمامی این ژل ها دارای IRC (مجوز دارویی وزارت بهداشت و درمان) است. این ماده اگر همراه با ویتامین E باشد می تواند مشکلات پوستی بسیاری را درمان کند از بین ببرد حتی بسیاری از لک های پوستی و التهابات و قرمزی های پوست، خصوصا افرادی که دارای پوست های حساس و بسیار خشک هستند.

با توجه به اینکه ژل های ایموشن دارای جایگاه خاصی هستند و فاقد عوارض جانبی میباشند لذا در سالهای گذشته بعنوان یک داروی صادراتی در سایر کشورهای همسایه نیز مورد استفاده قرار گرفته است . از این ژل همچنین می توان برای فرم دادن به صورت و پر کردن جای فرورفتگی ها و نقایص گونه، لب ها، خطوط اطراف دهان و افزایش حجم لب ها استفاده نمود. چراکه رووفیل حجم لب ها را به طور قابل توجهی افزایش داده و در خصوص لب های نازک موجب می گردد که ژل به سمت بالا حرکت نموده و در فاصله بین خط لب بالایی و بینی قرار گیرد. تزریق این ژل عملاً بدون درد بوده و به کمک لیدوکائین صورت می گیرد. ماندگاری این ژل بین دو تا سه سال متغیر است. ژل استایلج در دو نوع همراه با لیدوکائین و بدون آن به فروش می رسد. این محصولات به وفور و با قیمتی نازل در بازار به فروش می رسند و استفاده از آن ها ممکن است اثرات جبران ناپذیری را بر روی چهره شما بر جای بگذارد.

در این مطلب در مورد انواع ژل های تزریقی به کار رفته به منظور حجم دهی و ایجاد فرم دلخواه در لب ها سخن گفتیم. همینطور این ترکیب ژله ای میتواند برای رهایی از انواع مختلفی از التهابات پوستی به کار رود. بیمار در عرض ۲۰ الی ۳۰ دقیقه بعد از تزریق متوجه تأثیرات چشمگیر این ژل لب خواهد شد. یکی از اقدامات زیبایی محبوب برای صورت، عمل تزریق ژل لب است. خاصیت ویسکوزیته و الاستیسیته ژل روولکس آن را به گزینه ای مناسب برای افزایش حجم لب ها برای مدت زمان طولانی مبدل ساخته است. برای مثال ژل های Belotero Balance یا Belotero Basic در حجم دهی به لب ها و کاستن از خطوط کم عمق آن نقش دارند. بعضی از ویتامین هایی که معمولا در ژله رویال وجود دارند عبارتند از: تیامین (B1)، ریبوفلاوین (B2)، اسید پانتوتنیک (B5)، پیریدوکسین (B6)، نیاسین (B3)، اسید فولیک (B9)، اینوسیتول (B8)، بیوتین (B7) و 17 نوع اسید آمینه خاص که برای بدن ضروری هستند. پرولین ، یکی از اسید آمینه های موجود در ژلاتین است، که همچنین به بدن در ساخت هیدروکسی پرولین ( از ترکیبات موجود در کلاژن ) کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید