ژل ایموشن طوسی ژل سفت کننده و درمان اختلال نعوظ

سازمان غذا و دارو به این نتیجه رسیده است که با برطرف کردن این مشکل در شرایط خاص، خوردن ژلاتین تولید شده از بافت گاو بی خطر است. بنابراین ممکن است بعضی از افراد به جای استفاده از دارو و قرص به مکمل های آن یعنی ژل های افزایش نعوظ روی آورند. برای مواردی که خانم ها به خشکی واژن دچار هستن، یعنی واژن اون ها هنگام رابطه جنسی به اندازه کامل روان و لیز نیست، استفاده از ژل لوبریکانت یکی از بهترین راه حل هاست. در این ژل از لیدوکائین با دوز کمی(2 درصد) استفاده شده تا آلت مرد دچار بی حسی ای که هنگام استفاده از بعضی اسپری های تاخیری ایجاد می گردد ، نشود . به طور متوسط ۷۵ درصد از زنان در طول زندگی خود یک بار به این بیماری مبتلا می شوند. از دیگر مزایایی که منجر به استفاده از گورخر ماهی در بسیاری از تحقیقات شده، این است که این ماهی در کارهای مرتبط با توسعه ژنتیکی توانسته به صورت موفقیت آمیزی پاسخ دهد که علت این امر شباهت بیش از 70% ژن های گورخرماهی به انسان است که با کمک گرفتن از این ویژگی می توان جهش های ژنتیکی که در انسان توسط بسیاری از بیماری ها و داروهای مورد مصرفی آن ها ایجاد شده اند را بررسی کرد.

این مواد که مصرف خوراکی ندارند را به مدت طولانی جوشانده و پس از طی مراحل دیگر ژلاتین به دست می آید. ژل ایموشن آبی یکی از بهترین محصولات کمپانی ایموشن به حساب می آید. درحالی این بازی، تفریحی ساده و خوب برای کودکان به شمار می آید که می تواند آن ها را به خوبی سرگرم کند و همین مساله، والدین را به خرید فوری این بازی تشویق می کند، اما باید یادآور شد که با وجود همه تبلیغاتی که برای خرید خمیر بازی اسلایم می شود، ضررها و خطراتی کشنده برای کودکان دارد ومواردی از این ضررها ثبت شده است. همچنین از رشد باکتریهای خوب (لاکتوباسیلوس) حمایت میکند که برای سلامت واژن بسیار مهم است. علاوه بر این، این محصولات از رشد باکتری های خوب لاکتوباسیلوس که برای واژن سالم مهم هستند، پشتیبانی می کنند. فرآیند تولید محصولات نورامیس منحصر به فرد است و بر اساس تکنولوژی SHAPE می باشد.

همه بانوان می توانند از این محصولات استفاده کنند. استفاده از ژل بهداشتی بانوان برای افرادی که دچار تحریک، خارش، خشکی و عفونت شده اند، بی خطر است. با این حال ممکن است برخی افراد با مصرف ژل دچار سوزش و گزگز خفیف یا واکنش آلرژیک پوستی شوند. سوزش و گزگز ملایم از جمله رایجترین عوارض مصرف ژل بهداشتی بانوان محسوب میشوند. گروهی که گلیسین مصرف کرده بودند ، بهبودی بیشتری را در کاهش التهاب مزمن از خودشان نشان دادند. همچنین فرمولاسیون ملایم این ژل که حاوی ترکیبات نرم کننده و مرطوب کننده ای مانند پی ای جی-7 گلیسریل کوکوآت و دکسپنتانول می باشد، موجب حفظ رطوبت و نیز التیام پوست نواحی مذکور گردیده و از بروز التهاب و حساسیت پوستی پیشگیری می کند.ترکیبات: آب دیونیزه ، لوریل گلوکوزید ، کوکو آمیدوپروپیل بتائین ، سدیم کوکوآمفواستات ، سدیم لوریل گلوتامات ، سدیم کوکوئیل سارکوزینات ، پی ای جی-7 گلیسریل کوکوآت ، سدیم کاپوییل لوریل لاکتیلات ، تری اتیل سیترات ، پلی سوربات 20، پروپیلن گلیکول ، نیاسینامید ، عصاره برگ شیرین بیان ، سدیم پی سی ای ، پتاسیم سوربات ، سدیم بنزوات ، زینک پی سی ای ، منتول ، پی ای جی-120 متیل گلوکز دی اولئات، دکسپانتنول ، آلانتویین ، سیتریک اسید ، دی سدیم ا د ت آ، اسانس مجاز آرایشی بهداشتیفواید:حاوی ترکیبات آنتی باکتریال و ضد عفونی کننده گیاهی / برطرف کننده التهاب پوست / حاوی ترکیبات روشن کننده پوست / مرطوب کننده و نرم کننده پوست / بر طرف کننده بوی نامطبوع / pH متعادل شده / فاقد پارابنروش مصرف: ناحیه خارجی دستگاه تناسلی را با آب مرطوب کرده و مقداری از ژل را با دست کاملا تمیز یا ترجیحاً دستمال تمیز بر روی آن بمالید .

به همین دلیل، استفاده از ژل بهداشتی بانوان می تواند به حفظ pH واژن و جلوگیری از تحریک این ناحیه کمک کند. شست و شوی صحیح واژن به تعادل pH آن و در نتیجه جلوگیری از خارش و عفونت باکتریایی کمک می کند. اگرچه واژن به طور طبیعی از ویژگی خود دفاعی برخوردار است، اما ولووا یکی از مواردی است که به شست و شو نیاز دارد. البته به دلیل اینکه زنبور عسل هم به این ماده نیازمند است، زنبورداران در برداشت آن کمال احتیاط را به خرج می دهند. این ژل، برخلاف اغلب شوینده ها که علاوه بر از بین بردن باکتری های مضر، باکتری های مفید را نیز از بین می برند، به دلیل دارا بودن ترکیب جدید dermosoft® decalact liquid و زینک مانع از بین رفتن باکتری های مفید شده و به حفظ تعادل میکروبی و pH واژن کمک می نماید. در واقع استفاده از ژل بهداشتی بانوان نه تنها برای تمیز ماندن و احساس شادابی مفید است، بلکه برای جلوگیری از عفونت، بوی بد، تحریک، خارش و سایر خطرات بهداشتی نیز ضروری است. به عبارتی با هر تعریفی از تدلیس، ممکن است مصداق آن در شهرها و قومیت­های مختلف متفاوت باشد، از همین رو حتی با تعریف سختگیرانه­ شیخ انصاری از تدلیس که گفته هر چیزی که موجب میل و رغبت در خواستگار شود، حتی در صورت علم خواستگار به غیر واقعی بودن آن، موجب تدلیس است، نمی­توان مصادیق تدلیس را به عنوان یک حکم عمومی برای کل جامعه اسلامی اعلام کرد؛ زیرا ممکن است گاهی یک عمل، مثلاً حنا بستن، در یک شهر، زینت دانسته شده و موجب میل خواستگار گردد ولی در شهری دیگر، نه تنها زیبا تلقی نشود بلکه زشت و ناپسند بهشمار رود.

دیدگاهتان را بنویسید