پیرسینگ گوش (ear Piercing)

به همین دلیل، پزشکان و دندانپزشکان این افراد، معمولاً قبل از جرمگیری دندان و جراحیهای دیگر، برای آنها آنتیبیوتیک تجویز میکنند. همین تکنیکها هنوز توسط پزشکان در سراسر جهان انجام میشود و توسط متقاضیان بیشتری مورد استفاده قرار میگیرد. برخی از پزشکان نیز معتقدند که بهترين سن سوراخ كردن گوش کودکان بعد از ۶ یا ۷ سالگی است. حلقهای بر لبلب یکی از محلهای پرطرفدار برای پیرسینگ است. یکی دیگر از پیرسینگهایی که متاسفانه رواج پیدا کرده پیرسینگ ناف است که در افرادی که دارای نافهای فرورفته هستند، نتایج بهتری نسبت به نافهای برجسته در بر خواهد داشت. مثلا معمولا در روش ای رایج و سنتی FUT و FIT که با جراحی انجام می شود در افرادی که انعطاف پذیری پوست پشت سرشان خیلی زیاد است می توان نواری به عرض 1.5 سانتی متر برداشت درحالی که اگر پوست سرسفت باشد عرض نوار حداکثر 1 سانتی متر خواهد بود و به همین نسبت تعداد تارهای موی کاشته شده کمتر می شود.

برای این کار میتوانید یک گوش پاککن را به محلول آب نمک آغشته کرده و سپس به تمیز کردن حلقه و یا پشت میخ زیورآلات مورد استفاده اقدام نمایید. برای درک بهتر این موضوع تصور کنیدشخصی سه بار کاشت مو طبیعی در جلو سر خود انجام داده و میزان تراکم مناسب در جلو سرش بوجود آمده .بدیهی است که تعداد موهای ناحیه دهنده در پشت سر به مقدار زیاد کاهش پیدا کرده است .پس از گذشت مدتی موهای بخش دیگری از سر فرد دچار ریزش موی مردانه می شود و نیاز به کاشت مو پیدا می کند. بسیار دیده شده است که فعالیت کلینیکهای غیر معتبر به دلیل رعایت نکردن اصول بهداشتی، عدم حضور پزشک متخصص، نداشتن مجوز و غیر بهداشتی بودن محیط کاشت بعد از گذشت مدتی، توسط سازمانهای مرتبط متوقف شده است.

یعنی پس از گذشت 4 ماه از عمل کاشت مو موها شروع به رشد میکنند. عمل کاشت مو در برخی افراد وجود دارد. البته برداشت از ریش برای کاشت مو معایبی را نیز با خود به همراه دارد. هزینه کاشت مو در کلینیک خانه سفید بین ۱۲ تا ۲۰ میلیون تومان می باشد (تفاوت در روش های کاشت مو و میزان موی کاشته شده است). پیرسینگ قسمت میانی بینی، در قسمت نرم بین دو سوراخ بینی انجام می شود. روش SUT بهترین روش کاشت مو می باشد و در کشورهای پیشرفته و آمریکا بیشتر انجام می شود. بنابراین اگر دلیل آمدن شما به این وب سایت کسب اطلاعاتی در مورد این که کاشت مو به روش BHT به چه صورتی انجام میشود است، از شما دعوت میکنیم تا در ادامهی مقاله با ما همراه باشید.

در این روش کاشت مو از جراحی خبری نیست و نباید نگران جای زخم یا اسکار ناشی از عمل باشید. تراکمی که می توان بطور معمول در جلسه اول کاشت مو ايجادکرد 35 – 30 گرافت در هر سانتيمتر مربع است که آن را می توان در جلسات بعدی به 50 – 45 افزايش داد. با توجه به تحقیقات انجام شده، این مقاله سعی دارد به سوالاتی که در ذهن شما است پاسخ دهد و پیرسینگ واژن را تا حدودی به شما معرفی کند. زیرا با استفاده از یک سوزن کوچک انجام میشود.

اثر استفاده از داروهای آرامبخش در طول عمل جراحی جهت کاهش درد تا مدت زمانی کوتاهی پس از عمل نیز باقی خواهد ماند و احتمال اینکه این اثرات بلافاصله پس از به پایان رسیدن عمل جراحی کاشت طبیعی مو رفع شوند بسیار اندک است، بنابراین رانندگی در شرایطی که اثر این داروها هنوز باقی مانده است توصیه نمیشود زیرا ممکن است خود و دیگران را به خطر بیاندازید. زنگوله زبان شامل قطعهای از جنس طلا یا استیل ضد زنگ به طول ۵/۰ تا ۵/۲ سانتیمتر است که در یک انتهای آن دیسکی قرار داده میشود و در انتهای دیگر، گلولهای از طلا یا استیل ضد زنگ متصل میشود که روی زبان قرار میگیرد.

برای این نوع پیرسینگ معمولا از گوشواره هایی با حالت میله ای استفاده می شود که دو پیرسینگ را به هم متصل می کند. عفونت گاهی به صورت عفونت موضعی پوست است و گاهی هم به صورت عفونت گسترده بدن، حتی عفونت قلب و شوک عفونی هم در مواردی دیده شده است. برخی از این دستاویزها برای رد این عمل سرپایی زیبایی، درگیر شدن به بیماری های مختلف است که تصمیم داریم در این مقاله در مورد این موضوع، کاملاً شفاف سازی کنیم.

دو ناحیه مختلف برای پیرسینگ گوش وجود دارد که از طریق نرمه یا غضروف گوش است. هرچند ممکن است به تشخیص پزشک و با بررسی شرایط بیمار، یکی از روشها پرخطر و دیگری کمخطر در نظر گرفته شود. یکی از مکانهایی که احتمال عفونت در آنجا وجود دارد، آرایشگاههایی هستند که کمکم تبدیل به کلینیک زیبایی میشوند! کاشت مو در کلینیک دکتر مهشید رفتاری به روش محبوب میکرو اف آی تی و توسط تجهیزات تمام اورجینال آلمانی و آمریکایی انجام میشود.

پزشک متخصص، بهداشت عمومی و محیطی کلینیک و تجربه اجرایی پزشک و پرسنل مجموعه میتواند از نکات مهم و تاثیرگذار در انتخاب درست یک مرکز برای کاشت مو باشد. PRP در مواردی به عنوان یک روش جایگزین کاشت مو و جهت درمان ریزش مو به کار میرود و در مواردی دیگر همراه با دیگر روشهای کاشت مو جهت تقویت ضخامت و رشد موهای کاشته شده استفاده میشود. علاوه بر کاهش میزان تخریبی و عوارض جانبی این عمل که رقبت متقاضیان را برای انجام آن افزایش داده است، میتوان این شیوه درمان را با توجه به طبیعی بودن موها، سبب بازگشت اعتماد به نفس از دست رفته فرد بیمار دانست.

ممکن است بعد از انجام پیرسینگ، در ناحیه مورد نظر بافت اسکار رشد کند و تبدیل به گوشت اضافه شود. تحقیقات همچنین نشان داده است که مصرف بیشتر بیوتین می تواند به بهبود رشد مو در افراد مبتلا به کمبود بیوتین کمک کند. یکی از خطراتی که ممکن است در اثر پیرسینگ ناف ایجاد شود عفونت، التهاب و زخم در اثر سایش لباس یا کمربند است. شاید بتوان گفت پیرسینگ ناف یکی از دردناکترین انوع پیرسینگ است. سوراخ کردن گوش برای آویزان کردن گوشواره از زمان های گذشته مرسوم بوده و اغلب بانوان از سنین کودکی این کار را انجام داده اند،اما به تدریج این کار به سوراخ کردن بینی،گوشه لب، گونه، کنار ناف و دندان و…

مراحل انجام پیرسینگ لب چیست؟ در پیرسینگ اوربیتال گوشواره اغلب به شکل قلب و یا گل و در حالت کلی یک منحنی بسته می باشد در حالی که در پیرسینگ صنعتی از گوشواره هایی با شکل دمبل یا میله استفاده می شود. ۹- از تفنگهایی که برای سوراخ کردن گوش استفاده میشود، نمیتوان برای سایر اعضا استفاده کرد. سوراخ کردن محلهای غضروفی گوش میتواند برای شما مشکلساز باشد. سوراخ کردن لاله گوش به علت غضروفی بودن این منطقه، میتواند مشکلساز باشد. البته در این نوع پیرسینگ معمولا فاصله بین دو سوراخکاری اندکی کمتر از پیرسینگ صنعتی می باشد و در هر قسمت از گوش همانند نرمه،هلیکس، لاله و سایر قسمت های گوش می تواند انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید