پیرسینگ – خرید پیرسینگ – پیرسینگ لب و گوش

این نوع بافت که با کمک موها و اکستنشن یعنی افزودن مو انجام میشود اگر توسط فردی غیرحرفهای انجام شود ممکن است سبب ریزش شدید مو و در نهایت کچلی فرد مورد نظر شود تا جایی که ممکن است برای رسیدن به بهبودی فرد مجبور شود از ته موهای خود را بزند. روز عمل کسی را همراه خود داشته باشید تا بعد از عمل شما را به خانه برساند. برای دانستن این مطلب، با تکراتو همراه باشید. امروزه استفاده از پیرسینگ فقط به منظور افزایش زیبایی چهره مورد استفاده قرار می گیرد و پیرسینگ ابرو نیز به همین منظور انجام می گیرد و معمولا پیرسینگ ابرو نشانه و مفهوم خاصی به همراه ندارد .

اگر ناحیه تناسلی خود را سوراخ کرده اید، همیشه از یک روش دیگر پیشگیری از بارداری نیز علاوه بر کاندوم استفاده کنید. طبق برخی تحقیقات، بیش از 85 درصد از زنان گوش های خود را سوراخ کرده اند. پزشک متخصص موها را باید با ظرافت تمام برداشت کند تا جای هیچگونه بخیه و اسکاری به وجود نیاید متخصص مربوطه،محل سر را برای بیمار بی حسی موضعی میکند تا بیمار هیچگونه دردی را احساس نکند.کاشت مو در وحله ی اول نیاز به یک تیم قوی و ماهر برای کاشت مو دارد که حتما قبل از عمل مشاوره های لازم به بیمار بدهند و طبق وضعیت بیمار روش های درمانی مناسبذ خود شخص را به آن پیشنهاد می دهند.

کاشت موی سر اولین بار درسال 1939 توسط پزشک ژاپنی آقای دکتر Dr.Okuda مطرح و سپس درسال 1959توسط پزشک آلمانی Dr.Orentreich عملی گردید. پاتل جایزه رکورد بلندترین مو در رده نوجوانان با طول 190 سانتی متر در سال 2019 را دریافت کرده است و در سال 2018 نیز این رکورد را با طول موی 170.5 سانتیمتر بدست آورده بود. بازیگر سریال بازی تاج و تخت (Game Of Thrones)، هافثور یولیوش (Hafthor Bjornsson)، که در نقش گرگور کِلِگین (Gregor Clegane) در سریالهای شرکت اچ بی او (HBO) نیز بازی کرده است، رکورد جهانی ددلیفت را با بالا بردن وزنه 501 کیلوگرمی، ثبت کرد.

البته در حال حاضر با افزایش سفرهای ایرانیها به خارج از کشور و دیدن افرادی که بدون زیباییهایی که حاصل از رنگ کردن مو و آرایشهای آنچنانی است، در کار و زندگی اجتماعی و خانوادگی موفق هستند و تنها به توانمندیهای خود تکیه میکنند، تعداد افرادی که تمایل به ساده بودن دارند نیز افزایش یافته است. اگرچه این عمل بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی انجام میشود اما مراجعین کاشت مو تا پایان کار هیچ دردی را حس نخواهند کرد.

لباس های گشاد بپوشید تا از ایجاد چسبندگی بیش از حد در ناحیه سوراخ شده جلوگیری کنید. مهم ترین سوال در مورد سوراخ کردن دستگاه تناسلی این است که «آیا درد می گیرد؟ پیرسینگ ابرو با سوراخ کردن قسمتی از پوست صاف بدن انجام میگیرد. سوراخ کردن ناحیه پشتی کلیتوریس ممکن است با جریان خون تداخل داشته باشد. همه کشورها قوانینی منظم برای سوراخ کردن اعضاء بدن ندارند. همین کار در زنان معادل با سوراخ کردن پرنس آلبرت در مردان است که به ندرت انجام می شود.

مهم است که برای این کار حتما یک مکان معتبر را انتخاب کنید. این نوع پیرسینگ اغلب در ناحیه لبیاماژورها ، لبیامینورها و کلیتوریس انجام می شود. یکی از مهم ترین دلایلی که زنان پیرسینگ واژن انجام می دهند، تقویت میل جنسی است. این یکی از محبوب ترین نوع سوراخ کردن واژن است. سوراخ های گوش برای مدت های زیادی از زیبایی های صنعت مد بوده اند. با وجود باورهای ذکر شده در بندهای قبل، پیرسینگ بینی در بسیاری از جوامع مدرن امروزی صرفا به عنوان یک اکسسوری و بخشی از دنیای مد تلقی شده و نشانهای برای موضوع یا باور فرهنگی خاصی نیست.

یعنی اگر میزان ریزش موی شما بالا باشد و نتوان با یک جلسه کاشت مو ناحیه ای که مد نظر شماست برای کاشت مو را پوشش داد اصولا از این روش برای کاشت مو استفاده می کنند. اگر چـه در ابتدا این قطره ها بـه حل مشکل کمک می کنند اما بعدا خود تبدیل بـه عامل این مسأله میشوند. اجسام نیکلی، رایج ترین اجسام در ایجاد حساسیت بوده و گاهی جوش ها و زخم های پوستی ایجاد می کنند. به خاطر داشته باشید که کاندوم ها تنها روش های پیشگیری از بارداری هستند که از ابتلا به بیماری های مقاربتی جلوگیری می کنند.

مراجعه به یک مغازه سوراخ کننده نامطمئن، می تواند شما را در معرض ابتلا به بیماری کزاز، HIV و هپاتیت B و C و سایر بیماری های مقاربتی (STD) قرار دهد. اگر حساس ترین بافت ها در بدن شما را سوراخ کنند، این احتمال وجود دارد. پس از سوراخ کردن، از تمام دستورالعمل ها پیروی کنید تا این ناحیه را تمیز نگه دارید. برای هزاران سال است که فرهنگ هایی در سرتاسر جهان، سایر قسمت های بدن را سوراخ می کنند. با این حال، این عمل بسیار سریع انجام می شود و برخی از افراد که قصد سوراخ کردن دستگاه تناسلی خود را دارند- و سوراخ می کنند- بیشتر از سوراخ کردن سایر قسمت های بدن دچار درد نمی شوند.

شخصی که عمل سوراخ کردن را انجام می دهد باید کارت شناسایی شما را بررسی کرده، ناحیه تناسلی را با ضد عفونی کننده تمیز کرده، از دستکش استفاده کرده و از سوزن ضد عفونی شده جدید استفاده کند. در فرهنگ ما بویژه وقتی صحبت از ازدواج به میان میآید، اولین فاکتوری که توجهها را به خود جلب میکند، زیبایی است.دکترافسر افشارنادری، جامعهشناس در زمینه این معضل جامعه میگوید: متأسفانه زنی که از نعمت زیبایی محروم باشد، نمیتواند به فکر ازدواج خوب و حتی پیدا کردن شغل خوب باشد. باشد و برای دستیابی به مشاغل دیگر و حتی مقوله ازدواج به هیچ عنوان به زیبایی اهمیت داده نمیشود و تنها به توانمندیها و درک افراد اهمیت داده میشود.

به جای آموزش یک بخش خاص، تکتک جزئیات در مورد این کار به شما آموزش داده میشود. اما وقتی صحبت از دستگاه تناسلی می شود، بخشی نیست که اشخاص زیادی مایل به انجام این کار باشند. سوراخ کردن مجرای ادرار و بالای واژن با دقت انجام می شود. برخی حتی بر این باورند که سوراخ کردن دییت می تواند به کاهش میگرن مرتبط با اضطراب کمک کند! داشتن کمی ترشح بعد از سوراخ کردن ناحیه تناسلی، طبیعی است. اگر از طرفداران پیرسینگ بینی (سوراخ کردن بینی) هستید و دوست دارید حلقه یا نگین شما از جنس طلا باشد، میتوانید به فروشگاه آنلاین گالری پرسته مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید