نحوه انجام پیرسینگ بینی در خانه

اگر علاقهای به سوراخ کردن بینی خود ندارید و یا از سوراخ کردن آن میترسید، میتوانید از پیرسینگ موقت بینی و بدون سوراخ استفاده کنید. اگه توانایی خرید این پیرسینگ گوش با جنس طلا و اصل را ندارید به شما پیشنهاد هایی داده می شود که خرید آن توسط افراد توصیه شده و می تواند بهترین انتخاب باشد. عفونت ممکن است پس از سوراخ کردن گوش به وجود آید، بنابراین اگر محل سوراخ گوش پس از ۳ یا چند هفته هنوز تحریک و قرمز می شود بهتر است به پزشک مراجعه کنید. در برخی موارد به دلیل ضد عفونی نکردن و یا استفاده از بدلیجات نامرغوب محل مورد نظر دچار عفونت می شود و یا ممکن است زخم آن خوب نشود و یا برای خوب شدن مدت زمان طولانی تری را طی کند.

اگزماهای دور چشم از جمله این عوارض هستند که درمان بسیار سختی دارند و حتی گاهی سالها طول میکشند و علاوه بر مصرف داروهای کورتونی، تزریقات مختلف و مصرف داروهای کاهنده سیستم ایمنی، شاهد عود چندباره اگزما هستیم بنابراین توصیه میشود افراد از این نوع پیرسینگ استفاده نکنند و اگر به هر دلیل خواهان انجام پیرسینگ گوشه چشم هستند، این کار نباید طولانیمدت باشد چراکه هر چه تماس بیشتر باشد، خطر واکنشهای حساسیتزا نیز افزایش مییابد.

دانستن آناتومی بدن برای انجام عمل پیرسینگ ضروری است بنابراین هر کسی صلاحیت انجام این کار را ندارد و نباید برای انجام این مورد مهم به آرایشگاهها مراجعه کرد چرا که گاهی انجام پیرسینگ توسط افراد بدون صلاحیت میتواند عوارض بازگشتناپذیری به جا بگذارد. اگر قسمت مورد نظر دچار قرمزی طولانی همراه با تورم و درد شد، بهتر است با متخصص مشورت کنید و موضوع را با او در میان بگذارید. این نوع پیرسینگ گوش بسیار حساس و در مواردی دردناک است. شکل گیری آبسه: در این نوع پیرسینگ خطر دیر بهبود یافتن و ایجاد عفونت، سلولیت و آبسه وجود دارد.

ناف، لب، پا و حتی ناحیه تناسلی از دیگر قسمتهای بدن هستند که پیرسینگ در آنها استفاده میشود. اگر چه بسیاری از جراحان بینی و زیبایی استفاده از این ماده شیمیایی را برای شستشو توصیه می کنند، اما شما باید مراقب خطرات احتمالی آن باشید. ۵ اشتباه عمده رایج در افرادی که گوششان را سوراخ می کنند. در واقع سیستم ایمنی سلولهای خودی را با سلولهای دشمن اشتباه میگیرد. به عنوان مثال هزینه کاشت مو در کشور ترکیه چیزی حدود 2600 دلار می باشد. موهای برداشت شده از پشت سر بیمار (ناحیه اهدا کننده مو)، بعد از کاشت مو به سرعت شروع به رشد میکنند.

کاشت ابرو روشی است که در آن فولیکول موهای قسمتی از سر (ناحیه اهدا کننده فولیکول مو) به ابرو منتقل میشوند. یک عمل کاشت موی طبیعی ممکن است چهار ساعت یا حتی بیشتر طول بکشد. در هنگام استفاده از روش FUT یک نوار از بافت پشت سر برداشت خواهد شد. بنابراین تقریبا در هر کشوری از کره زمین، پیرسینگ گوش و استفاده از گوشواره رواج دارد. در سالهای اخیر به دلیل امکانات مناسب کلینیک­های کاشت مو و وجود پزشکان و تیم­های حرفهای کاشت مو، بسیاری از متقاضیان خارجی نیز برای این عمل به کشورمان می­آیند. کاشت موی مجدد مستلزم برداشت دوباره مو از منطقه دهنده است و با اين کار تعداد موهای موجود در بانک موی فرد کمتر و کمترمی شود.

البته عوارض بعد از عمل مثل التهاب و کشیدگی در این پیرسینگ کمتر از مدل قبل است. بنابراین توصیه می­شود که برای انجام پیرسینگ گوش به مراکز معتبر و افراد متخصص مراجعه کنید تا نتیجه­ی عمل بهتر و عوارض بعد از آن کمتر باشد. بعد از آن بافت در یک گوشه در محل دریافت وارد می شود، به همراه یک تراکم خاص، به گونه ای که یک الگوی طبیعی و واقعی داشته باشد. با توجه به شرایط فرد تصمیم گرفته می شود کدام روش برای فرد مناسب است: FUT، FIT یا ترکیبی هر دو.

واحدهای فولیکولی مو مناسب از هر گرافت توسط دستگاه برداشت و کاشت توسط تکنسین کاشت مو زیر نظر پزشک انجام میشود. اثر این بیحسی نیز معمولا چند ساعت پس از کاشت مو از بین خواهد رفت. در افرادی که موهای کمپشت و نازکی دارند، حدود ۱ ماه پس از کاشت مو، ممکن است موهای قبلی در اثر استرس وارد فاز استراحت شوند و بریزند. درحقيقت اگر فرد دچار سردردهای ميگرنی باشد با کاشت موی طبيعی ميزان سردرد وی کاهش پيدا می کند. کاشت مو سر زندگی شما را عوض می کند!

تغذیه بعد از کاشت مو بسیار مهم است. به همین دلیل بهترین گزینه که نتیجه­ای فوری و تضمینشده را برای این افراد به ارمغان میآورد؛ کاشت مو است. اما مهمترین چیزی که باید بدانید این است که همیشه به دنبال ارزان ترین گزینه نباشید و حتما مطمئن شوید که این کار توسط یه متخصص حرفه ای و با تجربه و در محیطی کاملا استریل انجام می گیرد. در نتیجه انتخاب کلینیک می تواند در هزینه کاشت مو شما تاثیر مستقیم بگذارد.

۲. چه کسانی کاندید کاشت مو هستند؟ سوراخ کردن گوش ها از چه زمانی وجود داشته است؟ ۷- در دو یا سه هفته اول از مالیدن روغن یا پماد خودداری کنید، زیرا می توانند منجر به بروز مشکلات مرتبط با عفونت و باکتری ها شوند. به همین دلیل است که مناسب ترین محصول و مشابه ترین نمونه با طلا برای استفاده در گوش می باشد. با تاثیر­پذیری از این فرهنگ، استفاده از پیرسینگ در نقاط مختلف بدن به آرامی وارد صنعت مد شده و امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد.

اولین شواهد مربوط به سوراخ کردن گوش به بیش از ۵۰۰۰ سال قبل مربوط به مومیایی هایی است که در رشته کوههای آلپ یافت شده است. در بسیاری از موارد بعد از عمل پیرسینگ شاهد عفونت زردزخم و انتقال انواع قارچها هستیم ولی احتمال انتقال عفونتهای ویروسی مهمی مانند هپاتیت و اچآیوی که اهمیت بسیاری دارد نیز در این روش بسیار بالاست. همچنین در بیماران دیابتی ضروری است که این موضوع قبل از انجام هر گونه اقدامی مطرح شود. بعد از انجام سوراخ در محل مورد نظر که پیرسینگ گوش قرار می گیرد زخمی ایجاد می شود که باز است و در واقع برای استفاده از پیرسینگ می بایست این زخم خوب شود.

افرادی هم که سابقه اگزمای پوستی دارند، به هیچ وجه نباید از این نوع پیرسینگها استفاده کنند چون در گردابی میافتند که خروج از آن بسیار سخت خواهد بود. جستجو کرد. هر کدام از این اقوام با اهداف خاصی مثل حفاظت از مادر و کودک در دوران بارداری، دور کردن ارواح خبیث، رهایی از چشم زخم و … پس از پیرسینگ ممکن است تا چند روز بینی تان زخم یا متورم باشد. گاهی فرد پس از انجام پیرسینگ هنگام رابطه زناشویی دچار درد و در برخی موارد خونریزی میشود. متاسفانه ، پیرسینگ در نقاط مختلف بدن در تمام کشورها انجام میشود و بسیاری از جوانان به دنبال پیروی از مد و زیبایی و بدون آگاهی از عوارض خطرناک و گاهی غیرقابلبرگشت آن با مراجعه به مراکز غیربهداشتی و حتی آرایشگاهها دنبال آن هستند.

برای نصب حلقه، نگین یا آویزهای تزیینی سوراخ یا سوراخهایی در قسمتهای مختلف گوش ایجاد میشود که به آن پیرسینگ گوش میگویند. جالب است بدانید سردردهای میگرنی فردی که کاشت موی طبیعی انجام می دهد کاهش می یابد. در روش FIT اگر تعداد بیشتر از 2500 گرافت مو برای کاشت نیاز باشد، تکمیل عمل 2 روزه خواهد بود. اگر قصد رنگ کردن مو هایتان را دارید، در فاصله مناسبی تا قبل از عمل به این کار مبادرت کنید تا در روز عمل، موهای سفید نمایان شود. 1. دست هایتان را همانند پوست اطراف پیرسینگ تمیز نگه دارید.

همچنین مراقبت­های بعد از سوراخ کردن در این روش اهمیت بالایی دارد و لازم است محل زخم حداقل دو مرتبه در روز با محلول آب و نمک تمیز شود. انجام پیرسینگ ناحیه ژنیتال در خانمهای باردار اصلا توصیه نمیشود. پیرسینگ کــــدام قسمتها میتواند عوارض بیشتری داشته باشد؟ عفونت سطحی پوست میتواند به سوی عفونتهای عمیقتر که به نام «پریکندریت» شناخته میشود پیش برود و حتی ایجاد آبسه و نکروز (مرگ سلولها) غضروف گوش شود. هنگامی که میکروبها در محل فولیکولهای موی اهداکننده یا در محل پیوند وارد میشوند، علائم عفونت بعد از کاشت مو رخ میدهد. کاشت مو طبیعی بهتر است یا مصنوعی؟

ممکن است در ابتدا برایتان ناراحت کننده یا عجیب باشد، اما اگر زیاد به آن دست نزنید به زودی احساس راحتی خواهید کرد. در پیرسینگ آنتیتراگوس با روشی کاملا مشابه پیرسینگ تراگوس یک سوراخ روی غضروف ایجاد میشود. استفاده از یک حلقه­ی براق، یک آویز دمبلی یا جواهرات ظریف می­تواند جذابیت بالایی به این پیرسینگ ببخشد. در ساخت این مدل از پیرسینگ گوش راحتی استفاده موجود است و بیش تر در لاله گوش قرار می گیرد. دکتر لیویت در این باره توضیح می دهد.”ریزش مو پویاست و مسیر فرد بر اساس عوامل محیطی متعدد ، ژنتیک ، سلامت کلی آنها و سن ، با گذشت زمان ادامه می یابد.

تعیین قیمت کاشت مو بر اساس تعداد تار مو یا صرفا با روش خاصی به هیچ وجه صحیح نمی باشد و تعداد گرافت کاشته شده و نوع روش همزمان هزینه کاشت مو را تعیین می کنند. در هر دوی این روشها نتایج کاشت بسیار طبیعیتر و جذابتر از دیگر روشها خواهند شد؛ اما طبیعی است که هزینه آنها نیز بالاتر باشد. در ساخت چنین محصولی ظرافت و دقت کافی به کار رفته است و می تواند بی نظیر ترین زیورآلات موجود در بازار باشد. پیوند های واحد فولیکولار (گرافت) در شکاف های نازکی از ناحیه گیرنده قرار می گیرند. در مردان علل مختلفی برای ریزش مو وجود دارد .

دیدگاهتان را بنویسید