سنگ یشم ، جید ، نفریت

اپال انرژی درونی بدن انسان را تقویت می کند و بهبود می بخشد و در تقویت دستگاه گوارش به ویژه کمک به معده در هضم غذا بسیار تاثیر گذار هست همچنین به خون سازی بدن کمک زیادی می کند و گردش خون در بدن را تنظیم می نماید. کیسه صفرا در بدن انسان وظیفه انباشتن و تغلیظ صفرا را بعهده دارد تا به هضم چربی کمک نماید. صفرا عصاره لازمی برای بدن است که برای هضم چربی غذاها به کار می رود. برای از بین بردن دائمی موهای زائد کافی است به مدت چند روز این کار را تکرار کنید.

برچسب خوراکی که می خواهید بخورید را نگاه کنید و آنهایی را انتخاب کنید که کمتر از 3 گرم چربی در آن خوراکی به کار برده شده باشد. کار دیگری هم بلد نیستیم یعنی روستای قزلجهکند ظرفیت دیگر بجز این ندارد تا بخواهیم در آنجا مشغول شویم بعضیها مشغول کشاورزی و دامداری هستند ولی مراتع و زمینهای موجود هم به خاطر وجود معادن کاملا آسیب دیده و این حرفهها هم دیگر جوابگوی نیاز اقتصادی مردم نیست افرادی هم که در این حوزهها فعالیت میکنند در واقع درآمد بخور و نمیر که فقط زندگیشان لنگ نباشد، دارند. این امر شما را از افرادی که می توانند باعث درد یا ناراحتی شما شوند دور نگه می دارد.این کریستال پیوندهای عاطفی ناسالم را که دارید حل می کند ، و احساسات شما را پاک می کند تا بتوانید به افراد با محبت بیشتری اجازه دهید.انرژی های توپاز اهمیت دوستی در روابط شما را به شما یادآوری می کند.روابط شما تغییرات و مراحل بسیاری را تجربه خواهد کرد.

پیشنهادی برای بهبود کیسه صفرا اینکه اسیدهای چرب امگا 3 که در روغن ماهی و گردو یافت می شود به نظر می رسد برای خالی کردن این کیسه از صفرا کمک کند که این امر از تشکیل لجن صفراوی جلوگیری می کند. جراح، کیسه صفرا را از طریق لاپاراسکوپی (چند برش کوچک) یا لاپاراتومی (جراحی باز با برش بزرگتر) حذف میکند. طریقه استفاده از پودر سنگناک بوعلی دارو به همین روشی که گفته شده بسیار آسان، طبیعی و بیخطر است و از عمل جراحی شما نیز جلوگیری میکند. پودر سنگ شکن کیسه صفرا بوعلی میتواند در طی دو روز سنگ صفرا را خرد کرده و آن را کامل دفع کند تا نیازی به عمل جراحی نداشته باشید.

پودر سنگناک یک پودر سنگ شکن کیسه صفرا است که حاوی سولفات و منیزیم به معنی پرسنگ و سنگلاخ بوده و دارویی کاملاً گیاهی است و برای دفع سنگ کیسهصفرا و تمیز کردن کبد کاربرد دارد. به هیچ عنوان استفاده پیاپی از پودر سنگناک توصیه نمیشود بهتر است بین دوره اول و دوم مصرف حداقل 2 ماه و بین دفعات دوم و سوم حداقل 6 ماه و بین دفعات بعدی حداقل 1 سال فاصله در نظر بگیرید.

البته برای اینکه کلیه سنگها خارج شوند و کبد و کیسه صفرا کاملا تمیز شوند، بعد از بیدار شدن که معمولا ساعت 6 صبح است یک لیوان دیگر از پودر سنگناک را مثل قبل تهیه و میل کنید و بعد از آن یک لیوان آب میل بکنید و بخوابید. تا مدتها اين سنگها مزاحمتهایي ايجاد میکنند و علايمي دارند که بیماران با ناراحتیهای معده و روده اشتباه میکنند و نه تنها به درمان نمیپردازند، بلکه دارو و درمانهای بی مورد نیز دریافت میکنند. اين هسته ميتواند به تدريج در طول زمان بزرگ شود و به سنگهاي درشتي تبديل گردد ولي اغلب سنگهاي صفراوی كوچكتر هستند (غالباً اندازه ارزن) كه با این حال اشكالات بيشتري نیز حتی ايجاد ميكنند.

گرانترین نوع توپاز، رنگ صورتی آن است که برای درمان افسردگی و سردرد نیز مفید میباشد. این نوع درد اغلب به خاطر سنگ کیسه صفرا ایجاد میشود، اما در صورتی که سنگی در کیسه صفرا مشاهده نشود، احتمالاً ناشی از پولیپ میباشد . روش دفع سنگ کیسه صفرا و تمیز کردن کبد به صورت زیر خیلی راحت و آسان و بدون خطر می باشد و برای کسانی که حتی کیسه صفرا رو برداشتند هم مفید می باشد و تعداد زیادی سنگ از آنها دفع می شود. بعد از درمان، تا 2 هفته به تناوب و به میزان زیاد آب و مایعات بنوشید این روش درمانی باعث دفع مقدار فراوانی آب شده و باید آب دفع شده به بدن بازگردانده شود و چنانچه لاغر اندام هستید حتما از یک هفته پیش از شروع درمان مصرف مایعات به ویژه آب را در دستور کار خود قرار دهید.

اگر قبلا سنگ کلیه داشتید یا در معرض ابتلا به آن قرار دارید، با پزشک درمورد بهترین روش های پیشگیری صحبت کنید. اگر لجن صفراوی دارید، احتمالا پزشک به شما توصیه می کند که از خوردن برخی غذاها اجتناب کنید تا نتیجه بهتری کسب کنید. برای شروع رژیم می توانید به جای استفاده از کره های حیوانی از مارگارین که بر پایه روغن گیاهی است استفاده کنید. نانهای تمامی غلات، حبوبات، تمامی میوه ها و سبزیجاتی که در لیست بالا “خوراکی هایی که باید اجتناب کنید” ذکر نشده باشند، چیپس های کبابی شده و ذرت بدون کره را میل کنید.

آووکادو، نارگیل، زیتون ها و هر خوراکی که برای آماده شدن نیاز به کره، روغن یا سس دارد، کلیه لبنیات پر چرب، گوشت های فراوری شده یا چربی دار، غذاهای دریایی کنسرو شده با روغن، آجیل و کره دانه ها مثل کره بادام زمینی، سوپهایی که خامه دارند، جیپس ها، بیشتر پنکک ها و کلوچه ها، مافین (نوعي شيريني يا كلوچه كه گرماگرم باكره مي خورند)، بستنی، دسرهای پرچرب و به طور کلی کلوچه ها. همین طور مراقب غذاهای سرخ کرده، شیرینی های رولت، نان پنیری، بیسکویت ها، اگ نوگ (مخلوط زرده تخم مرغ و شیر)، شکلات، بیشتر آب نبات ها، سر شیر و نوشیدنی های حاوی قهوه پر چرب و گرانولا (صبحانه ای که از ترکیب دانه ها، آجیل ها و میوه خشک شده است) باشید.

اگر روی پاهای خود کار می کنید، روی پاشنه ها، جوانب انگشتان پا و سایر قسمت هایی که پوست خشک تمایل به ایجاد شدن دارد تمرکز کنید. زمرد؛ طبعی سرد و خشک دارد. اما چهار مایع وجود دارد که نوشیدن آنها میتواند نوعی درمان خانگی برای سنگ کلیه باشد. وجود هر گونه تنگی و انسداد در سیستم ادراری (کلیه نعل اسبی، تنگی محل اتصال حالب به لگنچه، UPJO، تنگی حالب، بزرگی پروستات و وجود تنگی در مجرای ادرار)، وجود فضای مرده یا فضای سوم در سیستم ادراری (دیورتیکول در کلیه یا مثانه) و یا ناهنجاری متابولیک در کلیه از عوامل زمینه ای در ایجاد سنگ می باشند.

در حالی که بیمار بی خبر است و یا تصور میکند که نيازي به درمان جراحي وجود ندارد، يكي از سنگهاي موجود در كيسه صفرا ممكن است در حين انقباضات عادي آن به دهانه كيسه رانده شود و در مجراي كيسه گير كند، اين حالت سبب ميشود كيسه صفرا براي تخليه خود انقباضات شديدتري پيدا كند كه معمولاً بسيار دردناك است. فرد باید به اندازه کافی ادرار کند تا مواد موجود در ادرار او که توانایی تبدیل شدن به سنگ را دارند، رقیق شوند.

اين سنگ رطوبت مورد نياز خود را از طريق گویهای كوچك موجود در آن جذب میكند كه اين رطوبت از پوست بدن خانمهای استفاده كننده از جواهرات مزين به اپال تأمين میشود. در دوره ساسانى و هخامنشى از مالاکیت برای ساخت ظروف و زينت آلات استفاده می شد. فیبرها به خالی کردن کیسه صفرا و پیشگیری از تشکیل لجن کمک میکنند. دفع سنگ کیسه صفرا و تمیز کردن کبد. با تمیز کردن کبد و کیسه صفرا هر بار تعداد زیادی سنگ دفع میشود و احساس سبکی و سلامتی خواهید کرد.

این کیسه در سمت راست بدن در زیر کبد قرار گرفته است. اگر قصد خرید بهترین سنگ پای برقی بازار را دارید، این مدل گزینه ایده آلی است. اگر میل زیادی به خوردن شیرینی دارید، به مقدار کمی آبنبات سفت، ژله، ژلاتین مزه دار شده، بستنی میوه ای یا لیموناد مصرف کنید. با این حال، زمانی که محکم چسبانده شده، پلاک تراورتن صاف و مناسب برای کف و یا به عنوان کفپوش های حمام در نظر گرفته شود.

همچنین مصریان باستان افراده فوت شده را همراه با سنگ جاسپر دفن می کردند و معتقد بودند که این سنگ به افراد بعد از مرگ کمک می کند و آنها را از عذاب محفوظ می دارد. امروزه که دیوارهای داخلی ساختمان معمولان با یک قرنیز در پایین و تا بالای دیوار از گچ سفید یا کاغذ دیواری استفاده می شود برای خارج کردن از یکنواختی محیط داخلی خانه با استفاده از سنگ آنتیک در پشت تلویزیون در قسمتی از دیوار یک طرح بوجود آورده و زیبایی آن را دو چندان می کنیم.

استفاده مستقیم از قطعات سنگی که می تواند شکل داده شده باشد ( مالون ) که به آن سنگ کار شده نیز گفته می شود یا اینکه شکل داده نشده باشد مانند لاشه سنگ. که خرقۀ مبارک حضرت محمد مصطفی (ص) از بدخشان به قندهار انتقال داده شد، عهد وپیمان وسوگند کار خود درا کرد . صفرا شامل ترکیبی از کلسترول، نمک و دیگر مواد است. ساعت 9/45 دقیقه شب نصف لیوان روغن زیتون را در داخل مخلوط کن برقی یا یک ظرف شیشه ای تمیز بریزید سپس آب گریپ فروت درشت را گرفته و به آن اضافه کرده و آن را کاملا مخلوط کنید سپس آن را داخل یک لیوان بزرگ بریزید و با خود به رختخواب ببرید، البته قبلا تمام کارهای خود را از قبیل مسواک زدن و غیره انجام دهید که دیگر از رختخواب بلند نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید