سم زدایی فلزات سنگین از بدن: دستور درمان سم زدایی 1 هفته ای – خبرنامه

کوارتز برای دستیابی به خرد باستانی و آوردن آن به زمان حال مفید است. در حالت طبیعی این مایع که صفرا نامیده می شود و برای کمک به بدن جهت هضم چربیها استفاده می شود. تانزانایت قادر است تغییرات چشمگیری در رنگ خود بر پایه جهت قرار گیری بلور و شرایط خاص نوری ایجاد کند که تقسیمات زمین شناسی کالتکس دلیل آن است. شما هم در زندگیتان دوستان و آشناهایی داشتید که به چشم خود دیده باشید هرکاری انجام میدهند موفق و پیروز هستند. این روش بدین صورت است که ابتدا در هر طرف سنگ دو حفره به قطر 3 اینچ به حالتی که به یکدیگر عمود باشند ایجاد میشود، یکبار حفرهها توسط سیمی محکم که در آن الماسهای مصنوعی جاسازی شده و در نهایت به یک چرخ طیار متصل است به هم وصل میشوند که طی این فرایند یک حلقه میان آنها ایجاد میگردد.

سپس سنگ پا را روی آن به صورت دایرهای حرکت داده تا پوست اضافی آن قسمت برداشته شود. هورمون استروژن: به نظر می رسد، استروژن اضافی در حاملگی، درمان جایگزین هورمونی یا داروهای جلوگیری از بارداری، سطح کلسترول را در صفرا افزایش و حرکت کیسه صفرا را کاهش می دهند که که این هر دو مورد می توانند منجر به سنگ صفراوی شوند. کاهش وزن سریع: از آنجا که بدن چربی را طی کاهش وزن سریع متابولیزه می کند، این مسئله باعث می شود که کبد کلسترول اضافی را به درون صفرا ترشح نماید که می تواند باعث ایجاد سنگ صفراوی شود.

غلات کامل، سبوس و نان های سبوس دار باید در رژیم غذایی این افراد گنجانده شود، زیرا سبوس این خاصیت را دارد که به مواد صفراوی ریخته شده به روده متصل شده و سپس آن ها را از بدن دفع کند همانطورکه توضیح داده شد، در حالت عادی کلسترول موجود در مواد صفراوی پس از ریخته شدن به روده، دوباره به سمت کبد برگشته تا در ساخت اسید صفراوی به طور مجدد شرکت کند. پس از PCNL معمولاً لولهای در کلیه قرار داده میشود تا ادرار را از بدن خارج کند و در یک کیسه بریزد.

مرمریت گلدن بلک: معادن مرمریت گلدن بلک در نقاط مختلف کشور از جمله در شهرهای محلات،کاشان و یزد می باشد.مرمریت گلدن بلک دارای زمینه مشکی یا نوک مدادی با خطوط طلایی و گاها سفید بر روی آن جلوه ای خاص و زیبا به این سنگ بخشیده است.مرمریت گلدن بلک جزو سنگ های پرمصرف ساختمانی می باشد اما در فضای بیرونی پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار نمی گیرد چرا که در معرض سرما و باران به مرور رگه های آهکی خود را از دست می دهد.

افراد دارای سنگ کیسه صفرا و یا مستعد به ابتلا، بهتر است از چربی های گیاهی و غیراشباع به ویژه روغن زیتون به عنوان جایگزینی برای چربی های حیوانی استفاده کرده، وغذاهای گیاهی را به میزان بیشتری در رژیم غذایی خود بگنجانند. غذاهای سالم مانند سبزیجات، آجیل و غلات کامل را در رژیم غذایی خود بگنجانید، دنبال کردن یک رژیم غذایی فاقد مواد غذایی عامل افزایش کلسترول مانند گوشت و برخی از محصولات لبنی و سرشار از غذاهایی که برای خانمها مفید است مانند فیبر و ترانس چربیها، میتوانند درد کیسه صفرا را تسکین دهند.

اگر جراح مانعي را در حين روش لاپاراسکوپي مانند عفونت محل يا جاي زخم باقي مانده از سايرجراحيهارابيابد،گروهجراحيممکناستتصميمبهتغييرروشوتبديلآنبهجراحيبازبگيرند. این سنگها بیشتر در افرادی که دچار سیروز، عفونت مجاری صفراوی و اختلالات خونی ارثی مانند کم خونی داسی شکل ( که در آن بیلی روبین زیادی تشکیل می گردد) هستند تشکیل می شود. اگر سنگهاي صفراوي در مجاري صفراوي باشند، پزشک (معمولاً يک متخصص گوارش) ممکن استازايآرسيپي ( ERCP)براي تعيين محل سنگها و برداشتن آنها پيش از جراحي يا در حين آن استفاده نمايد. سپس مجراي صفراوي مبتلا تعيين محل مي شود و ازوسيله اي روي اندوسکوپ براي قطع مجرا استفاده مي شود.

سپس ماده رنگي خاصي را تزريق مي نمايد که به طور موقت مجاري دستگاه صفراوي را رنگي مي نمايد. همانطور که نور سفید از یک الماس عبور می کند، این پراکندگی زیاد باعث می شود که نور به رنگ های تشکیل دهنده اش جدا شود. و ناراحتی های کبد و کلیه و بی نظمی های جنسی را سامان می بخشد. امروزه تکنولوژی ماشین ها و دستگاه های تراش سنگ های رنگی والماس به واسطه پرتوهای لیزر به گونه ای پیشرفت کرده که می توان شاهد نمونه های بسیار زیبا، بی نقص و کامل تراش نگین ها با ابعاد و اشکال گوناگون بود.

البته میزان ناخالصی الماس را نمی توان با چشم غیر مسلح دید. در صورتیکه سوال یا تجربهای در این زمینه دارید، از طریق بخش “ارسال نظر” با ما در ارتباط باشید. سپس آن را از آب خارج کرده و بگذارید کاملا خشک شود، سپس در قفسه حمام یا جای خشک دیگری قرار دهید. صفرایی که در این مجاری گیر بیفتد می تواند باعث التهاب در کیسه صفرا، مجاری یا ندرتاً در کبد شود. اگر هر یک از این مجاری به مدت زمان قابل توجهی مسدود گردند، ممکن است آسیب شدید و احتمالاً کشنده یا عفونت درکیسه صفرا، کبد یا لوزالمعده اتفاق بیافتد.

از این گروه آزمایشها به شمار میروند. که اغلب به ناحیه ی بین دو کتف و کتف راست یا شانه انتشار می یابد. زمانی کیسه صفرا توسط جراحی و یا لاپاراسکوپی برداشته می شود که سنگ داخل کیسه وارد مجرای صفراوی ، خارج کبدی و یا همان CBD شود و منجر به انسداد مجرا شود . این مجاری شامل مجاری کبدی است که صفرا را از کبد خارج می کنند، مجرای کیسه ای که صفرا را به کیسه صفرا می برد و از آن خارج می کند (شبیه یک کوچه بن بست که ورود و خروج یک مسیر است ) و مجرای مشترک صفراوی که صفرا را از مجرای کیسه ای و مجاری کبدی به روده کوچک می برد ( شبیه یک سه راهی که در آن دو راه به یک راه بزرگتر ختم می شوند).

دیابت: افرادی که دچار دیابت هستند عموماً دارای سطوح بالا از اسیدهای چربی به نام تری گلیسرید هستند. نمکهای صفراوی با چربی ترکیب می شوند و بیلی روبین به صفرا و مدفوع رنگ زردی می دهد. سنگهایی که به روش پوششدهی بر روی توپاز بهسازی شدهاند را نباید با دستمالهای پرزدار تمییز کرد، چرا که ممکن است سنگ خش بیافتد، همینطور هیچ کدام از انواع سنگهای توپاز را نباید با مواد شیمیایی در تماس قرار داد و برای تمیز کردن آن فقط از آب ولرم و کمی صابون می توانید استفاده کنید.

سپس مایع به دست آمده را تخلیه کنید و اجازه دهید تا خنک شوند. محصولاتی با سنگ سیاه : با این سنگ محصولاتی نظیر کاسه بشقاب، شکلات خوری ، گلدان، لیوان پایه دار، لیوان ساده و فنجان که بیشتر به صورت منقوش بوده اغلب به طرح های گل ، کاروان و غیره مزین است ، ساخته می شود. نکته دیگری که در این مورد خاص وجود دارد آن است که سنگ های مثانه معمولاً به صورت منفرد دیده می شود و فقط در 25 درصد موارد، سنگ های متعدد در کنار هم در مثانه قرار می گیرند. کیسه صفرا می تواند فقط یک عدد سنگ بزرگ و یا صد ها سنگ کوچک و یا به نسبه هر ترکیب دیگری را بسازد.

اعتقاد بر این است که فقط حضور سنگهای صفراوی می تواند باعث تشکیل سنگهای صفراوی بیشتری گردد. سنگهای زایشی بر اساس در دسترس بودن سنگهای قیمتی خاصی تغییر یافته و هنوز هم وجود دارند. این سنگ بر اساس شکل ظاهری رنگ های متفاوتی دارد و از این رو می تواند سلیقه های مختلف را پاسخگو باشد. در بسیاری از افرادی که دچار سنگ های کیسه ی صفرا می شوند میزان کلسترول موجود در صفرا بیشتر از حدی است که بتواند به حالت محلول پایداری باقی بماند. سپس مجراي کيسه اي بريده مي شوند و کيسه صفرا از طريق يکي از برشهاي کوچک بيرون آورده مي شود.

سنگ در يک سبد کوچک گير انداخته شده و به وسيله اندوسکوپ بيرون آورده مي شود. در اي آر سي پي، بيمار يک آندوسکوپ را (که لوله اي انعطاف پذير، دراز و چراغ دار است و به يک کامپيوتر و نمايشگر تلويزيوني متصل است) فرو مي دهد. به علت رنگ های بسیار مشابه احتمال اشتباه با سنگ های آونتورین، دمانتوئید، دیو پسید، دیوپتاز، فلورایت، گروسولاریت و هیدنیت، پریدوت اووارویت و وردلیت وجود دارد. بر اساس مطالعات، محتوای فلزات سنگین به ویژه در ماهی های کف ماهی بالاتر است و سازمان غذا و داروی آمریکا اعلام کرده است که ماهی آزاد، ساردین و میگو از نظر جیوه ایمن تر هستند.

به عنوان مثال، پزشک شما ممکن است یک آنتی بیوتیک را قبل و برای مدتی بعد از جراحی برای درمان سنگ کلیه توصیه کند. چه زمانی باید به پزشک مراجعه کرد؟ درمان و مراجعه به پزشک در شرایطی ضروری میشود که سنگ در گردنه کیسه صفرا گیر کند و باعث بروز بیماریهای جدی شود. اگر سنگ کیسه صفرا ورودی این مجرا را مسدود نماید، آنزیمهای هضم کننده در لوزالمعده گیر می افتند و باعث التهاب فوق العاده دردناکی به نام پانکراتییت سنگ صفرایی می شوند.

انواع مختلف پاک کننده کیسه صفرا وجود دارد. سنگهای صفراوی می توانند جریان طبیعی صفرا را (زمانی که در هر یک از مجراهای حمل کننده صفرا از کبد به روده قرار می گیرند) مسدود کنند. سنگهای رنگدانه ای سنگهای کوچک و تیره ای هستند که از بیلی روبین ساخته می شوند. دربرخيموارداينگونه موانع پيش از جراحي شناسايي شده اند و جراحي باز برنامه ريزي مي شود. به اين نوع جراحي، جراحي باز گفته مي شود چرا که در آن جراح يک برش 12 الي 20 سانتي متري در شکم مي زند تا کيسه صفرا را بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید