ساخت اسلایم • همه چیز در مورد اسلایم • چگونه اسلایم درست کنیم؟

زمان برخورد با اولین بیمار، روش کار باید ساده و آسان باشد. این کار از غلظت کتیرا کم میکند. این ماده میتواند واژن شما را حساس کند و باکتریهای مفیدی که مانع رشد قارچها میشوند را از بین ببرد. این محصول با حفظ تعادل PH این ناحیه حساس که کاملا مستعد تجمع باکتری ها و قارچ ها است، از ایجاد عفونت، بوی بد و بیماری های مربوط به این ناحیه جلوگیری می کند. علاوه بر زایمان طبیعی ممکن است واژن خانم ها با گذران عمر آن ها و افزایش سن آن ها پس از مدت زمانی رخ دهد که تمامی این موارد ممکن است در نهایت سبب شل شدگی و افتادگی واژن خانم ها شود. می توانید بطری را برای چهار تا هشت ساعت در فضایی سرد قرار دهید تا ژل شما آماده شود اما اگر عجله دارید یا می خواهید زودتر نتیجه کارتان را ببینید میتوانید آن را در یخچال نیز قرار دهید.

اگر اسلایم ها را در کیسه پلاستیکی و داخل یک ظرف درب دار قرار دهید امکان دارد به مدت یک هفته نرم باقی بمانند. توجه کنید که تورم لبها بعد از تزریق فیلر طی ۷۲ ساعت بعد از تزریق به طور کامل از بین رفته و درمان میشود. برای اطلاع از هزینه تزریق ژل لب روسی، میتوانید ابتدا به یک فرد متخصص مراجعه نمایید و سپس با آگاهی کامل نسبت به هزینه، اقدام به انجام این عمل زیبایی نمایید. همچنین باید بگوییم به خاطر برجسته شدن و کشیدگی زیاد لبها در این مدل، تزریق ژل لب با روش روسی به افرادی که لبهای بزرگ یا چشمهای ریزی دارند توصیه نمیشوند و بهتر است این افراد مدلهای دیگری را برای تزریق فیلر لبهای خود انتخاب کنند و حتما قبل از این کار با متخصصهای زیبایی و پوست و مو مشورت کنند. خیر، ژل لب روسی در اکثر مواقع در مرزهای بین خطوط لب و نقاط کوچکی انجام میشود به همین علت از دیگر روشهای تزریق فیلر درد کم تری را احساس میکنید، همچنین باید گفت در این روش از تزریق فیلر نیز از مادههای بی حس کننده برای این کار استفاده میشود.

برای آن دسته از افرادی که هیچ موقع کمان لب طبیعی را نداشته اند و میخواهند این کار را انجام دهند، این فرایند این روش کمی سخت است و ممکن است برای گرفتن نتیجه مورد نظر باید چند جلسه تزریق فیلر احتیاج خواهید داشت. ژلهای پلیمری: این ژلها از انحلال پلیمرهای محلول در آب به وجود میآیند و به آن ژلهای حقیقی نیز گفته میشود. هر متخصص زیبایی یا متخصص پوست و مویی قبل از تزریق ژل لب روسی برای فهمیدن خواستهها و اهداف زیبایی فرد با بیمار خود به طور دقیق صحبت میکند، در زمان مشاوره فرد باید هرگونه شرایط پزشکی خاص را در صورت وجود به پزشک اطلاع دهد چرا که برخی شرایط پزشکی باعث بروز مشکلات در حین تزریق فیلر لب روسی میشوند و یا باعث مشکلات بعد از تزریق میشوند. مدلهای مختلفی برای تزریق فیلرهای لب وجود دارد که یکی از معروفترین این مدل ها، مدل لب روسی است که به خاطر شکل و ساختار لبهای خانمهای روسیهای ایجاد شده است. یه روز که رفتیم بیرون بهم گفت چرا انقد ناراحتی؟

کبودی پس از ۷ تا ۱۰ روز برطرف میشود. خوب است بدانید به استفاده از ژلهای بهداشتی باعث میشود در طول روز احساس سرزندگی و نشاط داشته باشید. این روش به طور تخمینی یک ساعت زمان میبرد که احتمالا این زمان در دیگر روشهای تزریق ژل دو برابر این مقدار باشد، علت این اتفاق نیز تزریقات کوچک و قطرهای در حاشیههای دور لب است که احتیاج به تمرکز و زمان بیش تری دارد. در مدل لب روسی، مقدار کنی از فیلرهای اسید هیالورونیک بر روی امتداد خط لب یا همان جایی که خانمها خط لب برای خود میکشند شروع شده و برای برجسته کردن و لیف کردن ناحیه لبها انجام میشود. و اما بعد از اینکه شکل کلی لبها معلوم شد، مقدار کمی فیلر نیز به داخل لبها تزریق میشود تا حجم لبها را افزایش دهد. نکته: در یک کاسهٔ مناسب و خشک باید مقداری پودر ژلاتین بپاشید و بعد کمی آب روی آن بریزید مجدداً کمی پودر ژلاتین بپاشید.

دیدگاهتان را بنویسید