تحلیل سنگ بسیار مفید است

زمرد از زمان خيلي دور به عنوان سنگ درماني به کار مي رفته است. بیماران معمولاً شبها دچار درد میشوند و درد آنقدر شدید است که بیمار را از خواب بیدار میکند. تنها شخصیتی که وابستههای بسیاری منتظر حضورش هستند، در غیاب به سر میبرد و بقیهی شخیتها از فرط تنهایی منهدم میشوند. همچنین باعث از بین رفتن ناراحتی های قلبی می شود . افزایش گردش خون، از بین رفتن پوستهای مرده بدن موجب افزایش سرعت گردش خون خواهد شد. این سنگ دارای ویژگی های زیادی است که از جمله می توان به خواب راحت کودک و کمک به دفع نویز های خطرناک حاصل از تجهیزات الکترونیکی اشاره کرد.

سنگ ماه تولد فروردینی ها همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید سنگ های جاسپر، گارنت، عقیق سرخ ، الماس و یاقوت قرمز تشکیل می دهند که هر کدوم دارای ویژگی و خواص منحصر به فردی هستند که در مقالات جداگانه به هر کدام اشاره شده است. از سنگ جیرفت با ویژگیهای منحصر به فردی که دارد، در دیوارههای داخلی ساختمان، کفپوش ساختمان و سرویسهای بهداشتی استفاده میکنند. ضخیم ترین نوع آن مختص محیط های سرد است تا از آسیب دیدن سنگ در چرخه انجماد و ذوب ممانعت شود.

خوب است بدانید رنگ اوپال سیاه از خاکستری تیره تا سیاه متغیر است. از طرفی آزمایشگاه هایی که تکنولوژی و دستگاه مناسب را ندارند در تشخیص آنها ناتوانند. سنگ های متولدین دی ماه انرژی خود را از سیاره زحل می گیرند و این انرژی عظیم را در اختیاز متولدین این ماه قرار می دهد . یکسری از مروارید ها به صورت طبیعی در دریا یافت می شوند و سایر مروارید ها به صورت پرورشی به وجود می آیند . در این بخش نگاهی اجمالی خواهیم داشت بر طرز استفاده و كاربری صحیح از سنگ مرمریت در طراحی ساختمان همچنین چگونگی كاربرد مرمریت با سایر سنگ های تزیینی.

همچنین با عکس نیرو بخشی به سیستم ایمنی بدن و از بین برنده بی حسی از بدن می شود . و به تعادل انرژی در بدن بسیار کمک می کند . جاسپر زرد را می توان با آدرنالین تشبیه کرد چرا که انرژی بدن و ذهن را تقویت می کند و باعث ایجاد تعادل و هماهنگی بین انرژی های بدن می شود . برای مطالعه بیشتر در ارتباط با سنگ ماه تولد فرودین (یاقوت سرخ) توصیه می شود مقاله مربوط به آشنایی با یاقوت سرخ را مطالعه فرمایید. توصیه می شود برای مطالعه بیشتر به مقاله مربوط به آشنایی با سنگ جاسپر مراجعه کنید.

برای مشاهده بزرگتر روی عکس کلیک کنید. برای این منظور بر روی انواع تاج ها و انواع زیورآلات تزیینی مورد استفاده قرار می گیرد . سنگ اشک آپاچی برای از بین بردن غم و اندوه و همچنین کاهش اضطراب و استرس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین فرد استفاده کننده از این سنگ را بخشنده می سازد . اين سنگ روي اعصاب و کليه عضلات اثر مثبت مي گذارد و بيماريهاي ناشي از کمبود کلسيم را برطرف مي کند.

بسیاری از آنها ادعا میکنند که تاریخچه این عمل باستانی است و حداقل به 6000 سال پیش و به زمان سومریان باستان در بینالنهرین برمیگردد. احمدآقا، جهان سلطان و کاکل زری با گم شدن گوهر احساس تنهایی میکنند. سنگ توپاز معادن بسیار زیادی در اقصا نقاط جهان دارد . البته باید توجه داشته باشید که این سنگ قدرت زیادی دارد و ممکن است فرد نتیجه ای را بگیرد که خواستار آن نبوده است! درجه کیفی سنگ تراورتن در تعیین قیمت آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است .

سنگ جاسپر دارای انواع رنگ ها می باشد و از قدیم اعتقاد داشته اند که این سنگ خاصیت درمانی دارد و قدرت دفاعی بدن را افزایش می دهد. ياقوت قرمز ايمني بدن را افزايش مي دهد و از لحاظ رواني هم باعث رهايي از وابستگي هاي رواني مي شود. بر باور ما مردم ایران تولید کننده اصلی سنگ پا در کشورمان شهر قزوین است، اما باید بدانید که این باور اشتباه است و بزرگترین قطب تولید کننده سنگ پا در ایران، استان کردستان است، همچنین در شهر قروه که در همین استان واقع است نیز معادن بسیاری وجود دارد که یکی از محصولات آنها سنگ پا است.

یاقوت سرخ را می توان یکی از زیباترین سنگ های جواهری و سنگ ماه تولد دانست که دارای ارزش بالایی است. انستیتوی گوهر شناسی آمریکا، درجه D را به رنگ این گوهر داده است. برای افزایش شفافیت و درخشانی این گوهر تحت برش های فراوانی قرار گرفته و در آخر پس از فروش به صاحب کنونی، به وزن الآن مجدداً برش داده شده و میزان شفافیت رنگ زرد آن،به تخیلی قوی (fancy intense) رسیده است. و پوست سفت و پینه بسته خود را به آرامی از طریق آن لایه برداری کنید . این سنگ احساس ناراحتی ، افسردگی و اندوه را از بین می برد و روشن بینی و عشق را جایگزین آن می کند .

استفاده از این سنگ کمک به ایجاد صلح و دوستی می کند . نفرولیتوتومی از راه پوست: روش دیگری که پزشکان می توانند از شر سنگ کلیه خلاص شوند این است که یک سوراخ کوچک در پشت و از طریق کلیه شما به منظور برداشتن سنگ ایجاد کنند. استفاده کرم مخصوص پا پس از حمام، باعث سلامت و زیبایی پوست پاشنه و کف پا می شود. همچنین غلتک این سنگ پا به شکل سنبادهای است و به سرعت پینهها و خشکیهای موجود بر روی پوست پاهایتان را نابود میکند.

این سنگ بعد از بالا رفتن قیمت دیگر سنگ های تراورتن جای خود را به خوبی در بازار باز کرده است. البته قسمت قابل توجهی از نگین های شناخته شده در آن دوران به علت اثرات جسمانیشان، استفاده از آن به علت خصوصیات و قدرت ماورایی و در آخر به کاربردهای زینتی می پرداخته اند و این مسئله بیانگر این است که این گوهر های ارزشمند در فرهنگ علمی و عامه مردم ایران از امکانات و وسایل زمین برای بهزیستی بشر بوده اند و مثل گیاهان در دسترس اطبا و پزشکان برای درمان قرا داشته اند.

این گوهر ارزشمند روی تیروئید و تصلب شرائین تاثیر مستقیم گذاشته و برای بیمارانی که پارکینسون دارند یا مبتلا به صرع هستند موجب درمان و بهبود عملکرد آن ها می شود. هر گوهر کوراندوم با کیفیتی که بی رنگ یا سفید باشد، یاقوت سفید است. اوپال چینی: نوعی سنگ اپال است که رنگ سفید شیری دارد. همچنین قدیمیان بر این اعتقادند که داشتن مالاکیت فرد را از چشم زخم و ارواح شرور حفظ می کند و فرد را در بیماری های معده محافظت می کند. این پوست ما برای همه افراد قابل رویت است و اگر پوست کمرنگ و کسل کننده به نظر می رسد، بی روح به نظر خواهید رسید که به راحتی باعث می شود احساس اعتماد به نفس خود را پایین و پایینتر بیاورید.

4. با استفاده از این سنگ زیبایی و لطافت پوست پاشنه پا چندین برابر افزایش مییابد. • برای از بین بردن منافذ بزرگ پوست. بیلیروبین از آزاد شدن هموگلوبین در گلبولهای قرمز منهدم شده بدست میآید. از خواص تورمالین صورتی ، قرمز و بنفش می توان به تقویت از خودگذشتگی و تقویت بینش انسان اشاره کرد . استفاده از یاقوت زرد باعث رسیدن به ثروت ، رفاه ، شهرت و موفقیت می شود . خواص سنگ یاقوت زرد : این سنگ از محبوبیت بسیاری درمیان سنگ ها برخوردار است . درواقع، شخصیت محوری اثر، «گوهر» در غیاب کامل از لحاظ ساختاری به سر میبرد، بدین معنی که فضاهای خالی موجود در زنجیرهی دالها یا مدلولها با چیزی پر نمیشود و حضور مدلول از خلال غیاب دال فهمیده میشود، یعنی در همهی فصلها از گوهر سخن به میان میآید ولی فقدان او نشاندهندهی حذف ساختاری اوست.

اما باز هم گربه در این شهر زیاد یافت نمیشود. تورمالین در رنگ های سبز ، صورتی ، قرمز و در موارد کمیاب بنفش یافت می شود . علاوه بر این، به رنگهای مایل به قرمز، سفید یا زرد مایل به قرمز نیز وجود دارد. ياقوت قرمز سنگ ماه تولد فروردین ماهی ها براي بيماريهاي ويروسي و اپيدمي ، همچنين درمان تب مفيد است. در دوران گذشته برای بهبود و درمان افراد خردسال زمانی که به تب مبتلا می شدند مورد استفاده قرار می گرفته است.

بنابراین باید برخی از خرافات و نسبت های بی روا به اعجاز درمانی سنگها که مورد استفاده سودجویان در این میان شده اند را نادیده بگیریم. افرادی که از سنگ آکومارین استفاده می کنند مورد احترام سایر افراد قرار می گیرند . خواص سنگ ابسیدین سیاه : این سنگ گرانبها را در مقابل امواج منفی ایستادگی می کند و حمله های روانی ، استرس و ترس را از انسان دفع می کند .

بیمارانی که میخواهند سنگ به طور طبیعی و خود به خود دفع شود باید بتوانند درد، تب، عفونت و عملکرد مناسب کلیه خود را به خوبی کنترل کنند. سنگ هایی که در زمینه عفونت مثل سنگ های اسید اوریکی و سنگ های ارثی بوجود می آیند؛ شانس عود در آنها بالا می باشد. برای آشنایی کامل خواص سایر سنگ ها که شامل یاقوت سرخ ، لاجورد و اونیکس ، می توانید به قسمت های قبل مراجعه کنید . همچنین برای آشنایی با خواص سنگ آمیتیست که اصلیترین سنگ ماه بهمن محسوب می شود ، می توانید به قسمت سنگ متولدین بهمن مراجعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید