از سیر تا پیاز “کاشت مو” و پیوند مو

از جمله کلینیک کاشت موی رنسانس که با سالها تجربه در این زمینه پذیرای تعداد بسیاری از افراد و مراجعینی بوده که دچار ناراحتی های ریزش مو شده بودند. دکتر لیویت می گوید با مقایسه FUT و FUE ، میتوان گفت که FUT نسبت به FUE ارزان تر است زیرا FUT سریعتر انجام می شود. FUE: با گذشت زمان و پیشرفت فناوری­های کاشت مو روش FUE یا استخراج واحد فولیکولار عرضه شد. به کمک کاشت مو میتوانید قسمتهایی از سر که دچار ریزش موی شدید یا طاسی شده را پر کنید اما این تصور که میتوان با کاشت مو موهایی بسیار پرپشت ایجاد کرد کاملا اشتباه است.

برای اینکه مطمئن باشید که کاشت مو به بهترین شیوه و تحت نظر افراد متخصص انجام میشود، لازم است به بهترین مرکز کاشت مو مراجعه کنید. تمام مراقبت های بعد از کاشت مو هم به صورت مکتوب و هم به صورت پیام صوتی از طریق پشتیبان های کلینیک به مراجعه کنندگان داده می شود. ریزش مو دلایل زیادی دارد. سیر یکی از گیاهان پرمصرف است که به خواص زیادی که دارد معروف است. ایجاد گوشت اضافه: یکی دیگر از عوارض پیرسینگ، ایجاد گوشت اضافه یا کلوئید است. Micro FIT: در روش Micro-FIT، جراح از ابزارهای بسیار ظریف و پیچیده­تری برای برداشت مو استفاده می­کند و ظاهر بهتر و عوارض کمتری نسبت به روش FIT دارد.

این روش هم عوارض و معایب خاص خود را داشت و بازدهی لازم و نتایج عالی را در بر نداشت. پیرسینگ پل معمولاً هشت تا دوازده هفته لازم دارد. جدیدترین و کامل ترین روشی که برای کاشت موی سر تاکنون معرفی شده است، کاشت مو به روش sut نام دارد. این روش یکی از قدیمی ترین روش های اولیه کاشت موی سر بود که در آن فرد با استفاده از مقدار زیادی دارو بیهوش می کردند. زمانی که برداشت از ناحیه پشت سر انجام شد آن را بخیه می زنند و مسیر رشد مو باعث می شود که این ناحیه پنهان بماند.

این روش ،این امکان را به همه میدهد که مو از تمام مناطق بدن برداشت شود و بدون ایجاد خط اسکالپ و بخیه در بدن در محل مورد نظر کاشته شود. امروزه کاشت مو طبیعی یا همان پیوند مو یک عمل بدون ریسک و پر طرفدار شناخته شده در دنیا است. سه روز اول بعد از عمل کلاه نپوشید. همچنین احساس درد، خارش و گاهی بی­حسی در ناحیه دریافت­کننده مو پس از عمل بسیار شایع است که به مرور زمان بهبود می­یابد. ممکن است تمام افراد قادر به پرداخت هزینه کاشت مو نباشند یا برخی احساس کنند هنوز آنقدر موهای خود را از دست ندادهاند که نیاز به کاشت مو داشته باشند.

پیوندهای موی تازه­ کاشته ­شده بسیار شکننده هستند و برای ریشه­دهی کامل و رسیدن به نتیجه عالی به مراقبت نیاز دارند. تکنیکهای مختلف کاشت مو نظیر FUT، FIT و SUT قیمت متفاوتی دارند. تراشیدن مو از یک نقطه سر و چسباندن آن به نقطه دیگری از سر نیست! از این رو با وجود اینکه هزینه و قیمت روش Sut کمی بیشتر است اما ماندگاری آن و مزایای آن – که بالاتر اشاره کردیم – همه موجب می شوند که این روش تبدیل به بهترین روش کاشت مو شده و هزینه ای که برای عمل کاشت مو با این تکنیک می پردازید، به درستی ارزش آنرا دارد.

عمل کاشت مو توسط تیم با تجربه و زیر نظر پزشک متخصص پوست و مو از کانادا انجام میشود. روشهای نوین کاشت مو و دستگاههای جدید و پیشرفته برای برداشت فولیکولهای مو از ناحیه اهداکننده و کاشت آنها در ناحیه گیرنده به سرعت در حال جایگزینی با روشهای سنتی و قدیمی هستند. درصورتیکه امکان استفاده از روشهای مدرنتر کاشت مو وجود نداشته باشد، روش MFIT میتواند گزینهای مناسب در بین روشهای سنتی کاشت موی طبیعی بهحساب بیاید. از این رو پس از مدتی روش های جدیدتری جهت درمان ریزش مو و کاشت موی سر مورد استفاده قرار گرفت. اگر مجبور به استفاده از برخی کرمها هستید، آن ها را تا جایی که میتوانید دور از محل سوراخ قرار دهید.

این موها در ناحیهای به طول ۲۵ تا ۳۰ سانتیمتر و به عرض تقریبا ۷ سانتیمتر، در پشت سر و فضای بین دو گوش قرار گرفته است؛ که به آن به اصطلاح بانک مو نیز گفته می­شود. اگر مایل به دریافت مشاوره از متخصصان کلینیک رویان سلامت هستید، میتوانید در ساعات کاری کلینیک با شمارههای ۴۱۹۳۶(۰۲۱), ۹۵-۲۲۸۸۵۸۹۰(۰۲۱) تماس حاصل فرمائید تا مشاوران ما در اولین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند. در صورتی که موهای شما به صورت کامل کچل است. عفونت ممکن است در هر نقطه از بدن ایجاد شود و در صورت عدم رعایت اصول بهداشتی ممکن است پیامدهای جبران ناپذیری را برای فرد به دنبال داشته باشد.

طوری تنظیم میشود که کلینیک خلوت باشد و تمامی پروتکلهای بهداشتی مربوط به کرونا رعایت میشود. در حقیقت اگر تمامی عوامل رعایت شود و مراجعین در کلینیک معتبر با پزشک­های حاذق کاشت مو را انجام دهند، درصد رضایت­مندی و موفقیت تا ۹۵ درصد افزایش پیدا میکند؛ البته در کلینیک صدف ضمانت­نامه ایران بابت هر جراحی به مراجعین ارائه می­شود. به علاوه برای اطمینان خاطر بیشتر، تمامی جراحی­ها با ضمانت­نامه بیمه ایران انجام میشود.

در شیوه ترکیبی فولیکول ها با شیوه Micro FUT برداشت می شوند و از روشMicro FIT نیز برای بهبود نتیجه و افزایش تراکم استفاده می شود. استفاده از صندلی راحتی لمیدنی (recliner) به عنوان یک تختخواب موقت بسیار مفید است. قبل از کاشت بیمار باید یک سری آزمایشات مربوط به انعقاد خون، ویروس ایدز، هپاتیت، و در شرایط فعلی آزمایش مربوط به ویروس کرونا را حتما انجام دهد. تا یک ماه پس از کاشت مو از انجام ورزش­های سنگین و پیاده روی بعد از کاشت مو که باعث افزایش تعریق، فشار خون و ضربان قلب می­شوند، خودداری کنید.

پس اگر با چنین تبلیغاتی روبه رو شدید بهتر است تحقیق بیشتری کنید. همگی در سیر وجود دارند و همه این مواد برای رشد بهتر موها موثر است. اگر قسمت جلوی سر بیمار خالی از مو باشد و خط موی جلوی سر آنها وجود ندارد، روش FUT پیشنهاد می شود ، در واقع بدلیل ظرافتهای خاصی که در کاشت نسبت به FIT می توان ایجاد کرد، طراحی خط مو و کاشت جلوی سر بهتر است به روش FUT انجام شود. نگرانی بابات درد وجود ندارد. این کار در عرض یک ثانیه تمام میشود و خودتان متوجه خواهید شد که درد خاصی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید